Menu

Wyprawy rowerami elektrycznymi

Lipiec 19, 2018 - WYPRAWY- ROWERY ELEKTRYCZNE
Wyprawy rowerami elektrycznymi

Rowerem po Mikołajkach

Sport jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Może być on zarówno wyczynowy jak i rekreacyjny. Nie każdy lubi i może uprawiać skoki spadochronowe czy jazdę na nartach, wszystko trzeba dobrać indywidualnie i zgodnie z naszymi możliwościami. Jednak istnieją sporty które nie wymagają od nas ani ogromnych umiejętności, ani zbyt wiele wysiłku, oraz nie generują dużych kosztów. Jednym z takich sportów jest jazda na rowerze. Jednak jak każdy sport ma różne odmiany. Jest jazda górska, wyczynowa, kolarstwo ale te rodzaje jazdy generują dodatkowe koszty specjalistycznego sprzętu. Jednak ja zaproponował bym na początek zwykłą jazdę miejską czy spokojne przejażdżki po parkach. Nie wymaga to od nas inwestowania dużych pieniędzy w nowoczesny rower czy specjalny strój, potrzebujemy tylko rower i kask.

Zaczynamy wycieczkę dobrze zaplanowaną

Co zrobić gdy nie mamy nawet tego ? Spokojnie przecież zawsze można wypożyczyć rower i wybrać się na jedną z tras widokowych. Jesteśmy jedną z firm zajmujących się właśnie tego typu działalnością. Działamy na terenie mazur. Oferujemy wypożyczalnie rowerów i przejażdżki wytyczonymi ścieżkami rowerowymi. Jedną z takich wycieczek jest trasa wokół mikołajek. Zainteresowany wypożycza rower i kask oraz dostaję mapkę i rady jakimi drogami ma się kierować. Są to rowery elektryczne , wyposażone w bardzo pojemny akumulator i wytrzymały silnik co umożliwia przebycie bardzo długich tras bez odczucia większego zmęczenia. Rowery elektryczne turystyczne są idealne do podziwianie pięknego mazurskiego krajobrazu. A jest co podziwiać.
Zwiedzający zobaczy między innymi piękne jezioro Mikołajskie, przystań Żeglugi mazurskiej czy również przystań jachtową. Dla osób bardziej lubiących zwiedzać muzea i zabytki kulturowe

proponujemy:

-kościół ewangelicko-augsburski pw. Świętej Trójcy,
-kościół Matki Boskiej Różańcowej,
-cmentarz żydowski,
-Muzeum Reformacji Polskiej w Mikołajkach,

Jeżeli chodzi o zaplecze kulinarne to w samym mieście jest kilkanaście restauracji i barów w których można zaleźć dania od regionalnych po swojskie jak i orientalne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli podróżują państwo z dziećmi to dla nich również przygotowaliśmy bardzo ciekawe atrakcje. Natomiast jeżeli lubią państwo spędzać czas na łonie natury i chcą urwać się od miejskiego zgiełku proponujemy w trakcie przejażdżki zobaczyć rezerwat przyrody jezioro Łuknajno. Jest to idealne miejsce aby obcować z naturą, oddychać świeżym powietrzem jak i zrelaksować się. Jednym słowem po prostu odpocząć od pracy i nieustannej pogoni za pieniędzmi i sławą.

Wyjazd ten jest świetnym sposobem na spędzenie weekendu czy wakacji. Nie kosztuje dużo i nie wymaga ogromnego zaangażowania. Jest idealny dla zarówno pojedynczych rowerzystów jak i całych rodzin z dziećmi. Dodatkowo daje on dużą swobodę w wyborze zwiedzanych obiektów jak i tempa ich zwiedzania. Mamy do dyspozycji wiele rodzai rowerów, są to między innymi rowery elektryczne trekingowe Każdy znajdzie coś dla siebie. A po przejażdżce można zatrzymać się na pyszną kawę i ciasto. Zapraszamy do naszej wypożyczalni i życzymy udanego wypoczynku na mazurach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!