Menu

Skutery elektryczne NIU

Wrzesień 6, 2019 - Skutery elektryczne dla dorosłych

Skutery elektryczne NIU N-GT

Skuter jest bardzo skuteczną bronią w walce z wielkomiejskim tłokiem na drogach. Nie straszne mu są męczące korki i wąskie ulice. Jest lekki, wygodny, zwrotny, a przede wszystkim… ekologiczny. Skutery elektryczne – bo o nich mowa – z coraz większym impetem wkraczają na ulice polskich miast. Jednym z nich jest N-GT – NIU Electric Scooter, który ma wszystkie cechy idealnego skutera, a do tego jest bardzo szybki i… smart.

Trochę techniki

N-GT jest zaliczany jest do grupy super lekkich motocykli. Ma bardzo mocny elektryczny silnik Boscha 3000 W. Silnik ma błyskawiczny moment obrotowy i pozwala na osiągnięcie niezwykle szybkiego przyspieszania. Skutery elektryczne Warszawa – N-GT – NIU Electric Scooter poruszają się z prędkością nawet 70 km/h. NIU N-GT ma dwie wymienne baterie litowe firmy Panasonic o pojemności 35Ah. Akumulatory zapewniają zasięg do 100 km przy prędkości 70 km/h. Poza tym skuter ma 3 tryby jazdy. Jest to Sport, Dynamiczny i E-Save. W tym ostatnim trybie zasięg skutera to 170 km. Baterie ładuje się w 3, 5 h, a skuter ma podwójną ładowarkę. Poza tym pojazd został wyposażony w konfigurowalny, wielokolorowy pulpit nawigacyjny.

Smart- znaczy mądry

Nowoczesne e-skutery takie jak N-GT to urządzenia smart pod każdym względem. Mają wbudowany system, który działa jak wysokiej klasy komputer pokładowy. Specjalne czujniki diagnozują stan pojazdu. Te nowoczesne e-skutery elektryczne mają system antykradzieżowy GPS i połączenie z inteligentnym telefonem.

Skutery elektryczne NIU M+

Jazda skuterem to sama przyjemność z poruszania się po miejskich drogach. To nie tylko praktyczne możliwości szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce oraz omijane korków, ale też i czysta radość z podróżowania. Niezwykły design, jaki mają miejskie skutery elektryczne, zapiera dech w piersiach. Wystarczy spojrzeć na najnowszy model w NIU M+, który jest połączeniem nowoczesnego stylu z eleganckim designem. Szpan i do tego we dwoje – to się liczy! No i ta technologia – skutery elektryczne Warszawa są wyjątkowe.

Smartowy, kolorowy zawrót głowy

M+ to 5 niezwykłych kolorów do wyboru oraz inteligentny, elegancki i łatwy w obsłudze panel LCD, który w czasie rzeczywistym informuje kierowcę o stanie skutera. Sam skuter został zbudowany pod kątem wydajności. Ma więc niezawodne stalowe podwozie, trzon wahacza wykonany z tytanu i aluminium, a także plastikowe panele z tworzywa ABS oraz hydrauliczne amortyzatory z przodu i z tyłu, by jazda była naprawdę wyjątkowo komfortowa. Nowoczesne e-skutery M+ mają bagażnik na drobiazgi, wysuwane podnóżki, boczne światło (wodoodporne). Na dwóch bateriach litowo-jonowych Panasonic 18650 można przejechać do 130 km. Kontroler wektorowy FOC i silnik BOSCH dbają o szybkie przyspieszenie do maks. 45 km/h, a przednie i tylne hamulce tarczowe o bezpieczeństwo. M + wykorzystuje niezwykle bezpieczny system oświetlenia 360 °. Natomiast aplikacja NIU pozwala mieć skuter pod kontrolą. Jej atutem jest bezbłędna lokalizacja GPS, która chroni przed kradzieżą, na które są narażone e-skutery elektryczne

 

Rewolucyjna technologia i niezwykły design to połączenie, które mają skutery elektryczne NIU N-Series, a ta cecha wyróżnia je z tłumu podobnych ofert. Są smart, niezwykle lekkie, mają wyjątkowy wygląd w nowoczesnej, matowej powłoce lakierniczej, a ich osiągi budzą niepokój u konkurencji. Dlaczego?

Skutery elektryczne NIU N-SERIES

Skutery elektryczne Warszawa N1S posiadają najwyższej jakości akumulatory czołowych firm Panasonic, Samsung i LG. Ich akumulatory mają absolutną, 2-letnią gwarancję. Poza tym są bardzo lekkie i ważą tylko10 kg. Można je z powodzeniem wziąć do domu lub pracy i naładować do pełna w 6 godzin, a potem przejechać trasę o długości nawet 80 km. Wystarczy mieć dostęp do gniazdka elektrycznego. Warto jednak pamiętać, że sam zasięg zależy od między innymi rozwijanej prędkości, wagi, sposobu hamowania.

Silnik i smart apka NIU

Kolejny plus to niemiecka precyzja płynąca ze współpracy z firmą BOSCH, która pozwoliła stworzyć wydajny i nowoczesny silnik o mocy1800W. Zastosowany tutaj układ FOC (Field-Oriented Control) minimalizuje zużycie energii, a połączenie układu FOC z systemem EBS odzyskuje część energii podczas hamowania. Eko trend to e- skutery elektryczne. Aplikacja NIU jest smart. Dlaczego? Ponieważ wszystkie dane zapewnia w czasie rzeczywistym. Dostarcza pełną informację o stanie naładowania akumulatora, a także i historii przejazdów, ponadto informuje o ewentualnych awariach i dostępnych, najbliższych serwisach. Poza tym e-skutery N-Series mają GPS oraz unikalny system przeciwkradzieżowy, który pokazuje w każdej chwili, gdzie skuter się znajduje.

 

Skutery elektryczne NIU M-SERIES

Skuterowy styl w nowoczesnej odsłonie to połączenie komfortowej jazdy, wyjątkowego designu, miejskiego stylu wolności, wygody, wyjątkowej inteligencji zapewnionej przez aplikację i chmurę NIU oraz bezpieczeństwa podczas nawet ekstremalnej jazdy na mokrej nawierzchni. Wszystko to mają skutery elektryczne NIU M-Series.

Silnik, światła i zdalna lokalizacja

NIU M-Series mają wydajne i lekkie dwa akumulatory jonowo-litowe 18650 Panasonic, które świetnie sprawdzają się w miejskich skuterach. Akumulatory pozwalają na przejechanie 51-65 km, a ważą zaledwie 8, 3 kg. Wszystko zostało zamknięte w bezpiecznej aluminiowej obudowie. Akumulatory mają możliwość szybkiego ładowania. Po 6 godzinach są gotowe do dalszej pracy.

Skutery elektryczne Warszawa z serii M są mniejsze i lżejsze od swojego większego brata z serii N. Mają też zdecydowanie mniejszy silnik, który nie potrzebuje dużo energii, by idealnie działać i pozwolić na doskonałe przyspieszenie – tak potrzebne na wielkomiejskich ulicach.

O bezpieczeństwo dba doskonałe oświetlenie – nowość – e-skutery M-Series mają światła awaryjne i samowyłączające się kierunkowskazy, mocne i zdecydowane hamulce, które skracają drogę hamowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach drogowych, co zapewnia kierowcy bardzo duże bezpieczeństwo i pewność podczas jazdy. Sucha nawierzchnia to droga hamowania o długości 1, 8m, mokra nawierzchnia to droga hamowania o długości 2, 5m przy prędkości 20 km/h.

E-skutery elektryczne NIU M-Series zostały wyposażone w zdalny lokalizator, który pozwala znaleźć pojazd nawet w bardzo ciemnej uliczce.

 

Skutery elektryczne NIU U-SERIES

Skutery elektryczne są typowymi pojazdami miejskimi stworzonymi po to, by szybko przemieszczać się po zatłoczonych ulicach wielkiego miasta. Pojazdy NIU U-Series doskonale wpisują się w ten nurt. Mają ciekawy, dość agresywny wygląd jak na skutery i osiągi, których może pozazdrościć im konkurencja.

Moc, bezpieczeństwo i ochrona przed kradzieżą

Osiągi zapewnia między innymi najnowocześniejszy silnik bezszczotkowy marki Bosch. Każdy element, który należy do elektrycznego układu napędowego ma za zadanie działać tak, by osiągać równowagę pomiędzy mocą a efektywnością energetyczną. Silnik więc dostarcza wystarczającą moc. Jednocześnie redukuje niemal do minimum jej straty, co pozwala na dłuższą jazdę na jednym ładowaniu baterii akumulatorowych.

Skutery elektryczne Warszawa NIU U-Series nie tracą bezsensownie energii kinetycznej podczas hamowania. Dzięki nowatorskiemu systemowi EBS energia kinetyczna jest wychwytywana, a następnie zostaje przetworzona w siłę energetyczną potrzebną do dalszej jazdy. W ten sposób droga wydłuża się o 6% odległości.

U-Series to e-skutery, które mają zapłon bezkluczykowy. Specjalny klawisz umożliwia zdalne odblokowanie skutera. Dzieje się tak nawet z odległości 50 m. Skuter ma wbudowane czujniki ruchu, które dokładnie lokalizują jego położenie i informują nawet o przewróceniu się pojazdu, gwarantując tym samym jego bezkradzieżowość. Dodatkowo e – skutery elektryczne NIU U-Series posiadają nowatorską funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą. Jest to blokada silnika, którą można aktywować, gdy skuter został zaparkowany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!