Menu

Rowery elektryczne MTB polecam

Sierpień 2, 2018 - ROWERY ELEKTRYCZNE MTB
Rowery elektryczne MTB polecam

Dzisiejszy świat ciągle się rozwija i tak każda dziedzina wiedzy czy produkcji wprowadza stale nowe innowacje. Tak również dzieje się w świecie rowerów. Coraz bardziej popularne stają się rowery elektryczne. Jednak posiadają one zarówno swoich przeciwników jak i zwolenników. Co odróżnia od siebie rowery elektryczne, tzw. e-bike od tradycyjnych rowerów górskich?
Podstawową różnicą jest sposób napędzania tych dwóch zdawałoby się podobnych do siebie pojazdów. rowery elektryczne MTB posiadają w swojej budowie mały napęd elektryczny, dzięki któremu można osiągnąć prędkość nawet do 25 k/h. Dzięki temu małemu i niepozornemu silniczkowi twoja jazda będzie dużo lżejsza i nie będziesz się już tak męczył. Tradycyjny rower górski nie posiada żadnego silniczka. Jedyny napęd, dzięki któremu rower może się poruszać to napęd z naszych nóg. Drugą różnicą jest posiadania małego wyświetlacza w przypadku roweru elektrycznego, na których można obserwować swoją prędkość jazdy. Tradycyjny rower górski nie posiada takiego wbudowanego urządzenia. Trzecią różnicą jest waga. Tradycyjny rower górski jest o wiele lżejszy od e-bike’a. Rowery elektryczne górskie dzięki wbudowanemu silniczkowi napędzającemu są znacznie cięższe od tradycyjnych.
Przed zakupem takiego innowacyjnego sprzętu, jakim jest rower elektryczny warto przeanalizować wszystkie jego wady i zalety. Jeżeli zależy Ci na uprawianiu sportu i rezultatach widocznych na twoim ciele to na pewno lepszych rozwiązaniem dla sportowców będzie rower tradycyjny. Jednak jeżeli ktoś szuka zgrabnego i dosyć szybko poruszającego się pojazdu, którym mógłby dojeżdżać np. do pracy to rower elektryczny będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki wbudowanemu napędowi wjeżdżanie pod górkę nie będzie już żadną trudnością i nie będziesz musiał przejmować się niemiłym zapachem swojego ciała po przejechaniu kilkunastu kilometrów do pracy czy szkoły. Dodatkowym plusem jest łatwość w omijaniu korków takim pojazdem. Dlatego możesz od dzisiaj stać się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!