Menu

Polska i rowery elektryczne

Wrzesień 24, 2018 - ROWERY ELEKTRYCZNE W TURYSTYCE
Polska i rowery elektryczne

Czas na rowery elektryczne  w turystyce

Zwiedzający hotele jak i inne obiekty noclegowe w miejscowościach turystycznych szukają atrakcji. Rowery elektryczne są rzadkością w takich obiektach, w większości są to tradycyjne rowery. Polska jest nastawiona na biznes turystyczny, obserwując rynek na Podhalu stwierdzam że takie udogodnienie ja wypożyczalnia rowerów elektrycznych nie istnieje.

Szukając w internecie informacje na temat takich rowerów dostajemy mnóstwo informacji ale nie na temat. Osobiście wybrałem się na taki rekonesans. Białka Tatrzańska pytając wśród informacji turystycznej dostaje miłe zaskoczenie. Rowery elektryczne tak są ale mają tylko 4 sztuki z czego wszystkie zajęte na trzy tygodnie w przód.

Zastanawiam się czy taka mała ilość rowerów elektrycznych turystycznych jest wynikiem małego zainteresowania na naszym rynku, czy też jeszcze nie jest to ten moment.

Zadając pytania turystą bardzo proste czy nie są zainteresowani taką formą odpoczynku.

Dostałem sporo informacji które dały mi sporo do myślenia rowery elektryczne mają złą opinię że jest to pojazd leniwiec . Jest to prawda ale tylko w artykułach osób które tworzy swój wywód na temat nie do końca poznanych produktów.

Dając szansę turystom aby mogli przekonać się czym naprawdę jest takowy rower z napędem elektrycznym,  ich zdziwienie było by rysowane na twarzy. Nie spodziewali się że w łatwy sposób są w stanie osiągnąć kilometry czy podjazdy.  za mało jest na naszym rynku promocji która uświadamia potencjalnych klientów o szerokim wachlarzu udogodnień jaki gwarantuje rower elektryczny.

Robiąc  jednodniową kampanie na Podhalu a dokładnie w Białce Tatrzańskiej mieliśmy do dyspozycji na wypożyczalnie cztery rowery elektryczne.  Przyznam nasze zaskoczenie że w przeciągu godziny mieliśmy wszystkie wypożyczone. Wcale nie były to koszta bardzo wysokie jak za pożyczanie rowerów tej klasy,  za wypożyczenie czterogodzinne była pobierana opłata w wysokości 60 zł.

W następnym tygodniu zrobimy podobne doświadczenie na terenie Bukowinie Tatrzańskiej

Karol -Test Opinie rowery elektryczne

2 myśli nt. „Polska i rowery elektryczne

Olgaz Wawy

Moja pasja z elektrykami zaczęła się 3 lata temu miałam co prawda rower elektryczny Cube i jego możliwości zakończyły się kiedy mi go ukradli. Od roku mam rower elektryczny Kross rocznie robie dystans około 8 tyś kilometrów jest to wynik dzięki wspomaganiu i wcale nie czuje się gorsza od innych który używają tradycyjnych rowerów 🙂 🙂 🙂

Odpowiedz
rowery elektryczne Wołomin świat rowerów długa 22 b

Polecam sklep w którym kupiłem rower hybrydowy i zostałem profesjonalnie poprowadzony przez szereg pytań które miałem w kwestii wyboru roweru

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!