Menu

Polska i rowery elektryczne 1

Wrzesień 24, 2018 - ROWERY ELEKTRYCZNE W TURYSTYCE
Polska i rowery elektryczne 1

Rowery elektryczne i ich zalety w turystyce Górskiej

Jest to cykl Informacyjny na temat jak my to znaczy turyści mamy możliwość z korzystania  z rowerów z napędem elektrycznym z silnikami centralnymi. Udajemy się do przepięknej miejscowości  Bukowiny Tatrzańskiej, po drodze sprawdziliśmy w internecie na jakim etapie są rozwinięte wypożyczalnie rowerowe. Znajdując  kilka ogłoszeń reklamujący się w internecie wypożyczalni rowerowych natrafiliśmy na 3 firmy które oferują w swojej ofercie rowery elektryczne.

Gdy udaliśmy się na miejsce oczywiście tak jak się spodziewaliśmy we wszystkich wypożyczalniach rowery elektryczne były w ilościach po dwie sztuki. To było do przewidzenia bo już troszeczkę znamy rynek

Ale i tak byliśmy zaskoczeni ponieważ wypożyczalnie rowerów elektrycznych miały swoje ofercie naprawdę wysokiej klasy rowery z napędem Shimano. Były to marki między innymi Kross,  dobrze wiemy że producent stawia na jakość tych rower nie idzie na żadne ustępstwa. Klienci którzy użytkują rowery tego producenta dobrze wiedzą że jeżeli odpowiednio serwisujemy taki sprzęt możemy spodziewać się że będzie bardzo wydajny i nie awaryjny.

Wracając do tematu rozmawialiśmy z jednym z właścicieli takiej wypożyczalni  zadając pytanie czy przewiduje powiększenie swojej oferty ?

Odpowiedź była jednoznaczna tak – według jego planu w najbliższym roku planuję zakup 4 rowerów  a w następnych dwóch latach powiększy swoją ofertę o 7 modeli. Wiadomo że posiadając dużą ilość rowerów elektrycznych w swojej wypożyczalni musi też wziąć pod uwagę profesjonalny serwis. Byliśmy bardzo zaskoczeni takim podejściem przez pana Bogdana widzieliśmy że wszystko sobie dobrze  przekalkulował I czuję że te pojazdy mają potencjał w który zaowocuje zyski.

Kończąc temat rowery elektryczne w wypożyczalniach  z Bukowiny Tatrzańskiej wyjeżdżamy mniej więcej zadowoleni aczkolwiek czujemy delikatne niedosyt ponieważ przeprowadzając krótką ankietę wśród turystów dostaliśmy takiej odpowiedzi.

Że jest to za mała oferta taki roweru na tak dużą ilość chętnych,  czy też inna wypowiedź turysty z Poznania rowery elektryczne powinny być między innymi w hotelach jako standard

 

Karol -Test Opinie rowery elektryczne

Jedna myśl nt. „Polska i rowery elektryczne 1

Wit

Wybierając rower do turystyki amatorskiej popełniłem błąd kupiłem tanią wersję na allegro i zaczęły sie problemy po 2 miesiącu z elektryką, załamałem sie widząc że serwisy w naszym kraju nie są przygotowane na naprawę takich rowerów, Teraz jestem na etapie przemyślanego zakupu i na pierwszym miejscu stawiam rower elektryczny Kross

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!