Menu

Kolekcja rowery elektryczne MTB EcoBike

Lipiec 11, 2018 - ROWER ELEKTRYCZNY ECOBIKE, ROWERY ELEKTRYCZNE MTB
Kolekcja rowery elektryczne MTB EcoBike

Na tych rowerach jesteśmy w stanie pędzić około 45 km na godzinę po odblokowaniu systemu

Rower elektryczny EcoBike S5

Wiele osób uwielbia długie rowerowe wypady. Wycieczki takie pozytywnie wpływają na zdrowie, kondycje, samopoczucie oraz na wiele innych aspektów życia człowieka. Do takich wypadów, szczególnie gdy teren jest trudny przydaje się rower trekkingowy. Jest to rower przystosowany do jazdy w trudnych warunkach. Bardzo interesującą alternatywą dla klasycznych rowerów trekkingowych są rowery elektryczne trekkingowe.
Przykładem takiego roweru jest EcoBike S5. Jest to typowa konstrukcja MTB posiadająca elektryczny napęd. Silnik tego pojazdu ma moc 350 W, zlokalizowany jest w tylnej piaście. Rower ten osiąga prędkość do 35 km/h. Rower posiada standardowo zamontowaną manetkę gazu, która pozwala rozpędzać pojazd bez korzystania z pedałów. Baterie wykorzystywane w rowerze są wysokiej jakości produktami powstałymi na ogniwach firm Samsung, LG oraz Panasonic. Rower może osiągnąć zasięg do 160 kilometrów. Amortyzacja w pojeździe jest bardzo efektywna, wszelkie wstrząsy są tłumione. Rower posiada przerzutki Shimano Altus 3 Speed z przodu oraz Shimano Acera 9 Speed z tyłu. Rower można dodatkowo wyposażyć w bagażnik. Pojazd ten wyśmienicie sprawdzi się na trudnych, stromych trasach o nierównym podłożu. Warto rozważyć jego zakup, gdyż cena jest atrakcyjna.

 

Rower elektryczny EcoBike S3

Wiele osób lubi jeździć na rowerze. Jest to nie tylko przyjemność ale także tego typu aktywność pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Są ludzie lubiący spokojne, miejskie ścieżki i ulice, są tacy co lubią długie, spokojne trasy, a w końcu są i tacy, których jazda po asfalcie nie interesuje. Do takiej jazdy stworzone są rowery elektryczne trekkingowe. Są one niezastąpione na nierównej, trudnej nawierzchni. Do tego celu jest skonstruowany rower EcoBike S3, który posiada silnik elektryczny. Ten rower jest przeznaczony przede wszystkim dla kobiet oraz osób, które są niskiego wzrostu. Silnik roweru ma moc 350 W. Prędkość pojazdu może dochodzić do 35 km/h. Rower posiada standardowo manetkę gazu, którą możemy w dowolnej chwili wspomagać się w czasie jazdy. Rower ten ma zasięg od 50 km do 160 km. Wspomaganie jest zasilane przez baterie, które skonstruowano na ogniwach LG, Samsung oraz Panasonic. System amortyzacji roweru jest rewelacyjnej klasy, tłumi wszelkie nierówności. Pojazd posiada przerzutki Shimano Aceraa 9 Speed z tyłu i Shimano Altus 3 Speed z przodu. Rower można dodatkowo wyposażyć w bagażnik. Opisany pojazd daje wiele możliwości oraz frajdy. Warto rozważyć wymianę zwykłego roweru na rower z napędem elektrycznym.

 

Rower elektryczny EcoBike SPEED MTB 29″

Wiele ludzi uwielbia jazdę na dwóch kołkach. Jedni lubią jazdę spokojną, po miejskich ścieżkach rowerowych na równym terenie, inni lubią dalekie wypady, a jeszcze inni lubią trudne, nierówne ścieżki gruntowe, które są strome. Rowery elektryczne MTB od EcoBike są dla tych ostatnich. Rower SPEED MTB jest pojazdem, którego możliwości są ogromne. Ciężko wskazać w nim słabe punkty, jest bardzo wytrzymały. Jest rowerem dla osób lubiących wyczynową jazdę. Jest to najmocniejszy pojazd w ofercie firmy, posiada silnik DAPU o mocy 750 W, a nawet możliwe jest osiągnięcie mocy do 960 W. Moc silnika razem z baterią LG 12, 8 Ah, o napięciu 48 V daje bardzo duże wspomaganie. Rower nadaje się do pokonywania mniejszych jak i dużych górek. Może rozpędzić się do zawrotnej prędkości 48 km/h. Jego zasięg wynosi do 130 kilometrów. Manetka gazu zamontowana w rowerze pozwala napędzać go bez używania pedałów do maksymalnej prędkości. Rower posiada przerzutki Shimano Deore 3 Speed z przodu, a z tyłu Shimano Deore 10 speed. Rower Speed MTB występuje w dwóch rozmiarach, w zależności od potrzeb klienta. Rower jest bardzo wytrzymały oraz lekki jak na rower elektryczny. Zbudowany jest z aluminiowej ramy. Nada się dla każdego, kto lubi trudne trasy.

 

Rower elektryczny EcoBike SPEED MTB 27, 5″

Firma EcoBike jest znana na rynku z wytwarzania świetnej jakości rowerów elektrycznych przeznaczonych na różne trasy. W swojej ofercie mają rowery miejskie, turystyczne, trekkingowe oraz MTB. Rowery elektryczne MTB są pojazdami, którym nie straszna żadna nawierzchnia. Radzą sobie wyśmienicie w trudnych warunkach. Nie straszne im wzniesienia oraz konieczność jazdy po bardzo nierównym gruncie. Rower SPEED MTB jest świetną maszyną nadającą się do wyczynowej jazdy. Każdy miłośnik górskich tras doceni ten pojazd. Jest to bardzo wytrzymały rower, posiadające niesamowicie mocy silnik o mocy od 750 W do nawet 960 W. Posiada baterię LG 12, 8 Ah o napięciu 48 V. Pojazd może pokonać duże górki, potrafi rozpędzić się do aż 48 km/h. Jego zasięg wynosi 130 kilometrów. Rower ma zamontowane przerzutki Shimano Deore 3 speed z przodu, a z tyłu Shimano Deore 10 speed. Manetka gazu montowana fabrycznie zapewnia możliwość jazdy bez użycia pedałów. Dzięki manetce można bez problemu osiągnąć prędkość maksymalną pojazdu. Konstrukcja jest wykonana z lekkiej aluminiowej ramy. Rower jest lekki jak na pojazd eklektryczny. Rower występuje w dwóch rozmiarach. Jest przeznaczony dla ludzi lubiących mocne wrażenia w czasie jazdy na rowerze.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!