Menu

Kolekcja rowery elektryczne Kross

Lipiec 7, 2018 - Hybrydy dla Pań, Hybrydy Kross, Hybrydy w mieście, ROWERY ELEKTRYCZNE DLA PAŃ, ROWERY ELEKTRYCZNE W MIEŚCIE
Kolekcja rowery elektryczne Kross

Rowery elektryczne Kross dla Pań Elille 1

Wygoda poruszania się rowerem zdobywa coraz większą popularność. Możliwość swobodnego przemieszczania się nabiera zupełnie nowego wymiaru, kiedy zamiast wykorzystywania wyłącznie siły własnych mięśni, możliwe jest skorzystania z elektrycznego wsparcia. Ma to ogromne znacznie szczególnie w przypadku kobiet. Dlatego też doskonały wyborem będzie rower marki Elille 1. Jego napęd jest wspomagany silnikiem Bafang posiadającym moc 250W. Co ciekawej jest on umieszczony w przednim kole, dokładnie w jego piaście. W przypadku rowerów elektrycznych bardzo istotną kwestią jest zasięg, na który wpływ ma oczywiście pojemność baterii. W przypadku Elille1 do dyspozycji rowerzystki jest bateria Bafang 43V/7, 8Ah. W pełni naładowana pozwala na wygodną podróż do blisko 100 km. Chcąc w pełni wykorzystać jej moc trzeba odczekać około 4, 5 godziny w celu pełnego uzupełnienia energii. Trzeba przy tym pamiętać, że rower elektryczny nie zastępuje energii naszych nóg, a jedynie są wspiera. W przypadku roweru marki Elille 1 do wyboru jest aż pięć stopni takiego wsparcia. Dodatkowo można skorzystać także z funkcji pomagającej wygodnie prowadzić rower. Niemniej istotne jest także to, że rower został zaprojektowany w tradycyjnej formie, która łączy klasyczne piękno z wygodą i użytkową prostotą.

 

Rowery elektryczne Kross dla Pań Elille 2

Rowery elektryczne dla kobiet – Jeżdżąc na rowerze często przychodzi na myśl ochota, by wspomóc nieco proces przenoszenia energii z nóg na napęd. Szczególnie, kiedy chcemy dotrzeć do danego punktu szybciej bez utraty przytomności. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach są rowery elektryczne, które wspierają pedałowanie. Nie są one zatem skuterami, czy też motorowerem. To wciąż tradycyjny rower, która posiada funkcję ułatwiającą podróż. Doskonałym przykładem jest rower dla kobiet marki Elille 2. Jest on wyposażony w silnik marki Bafang o mocy 250 W. Przenosi on moc bezpośrednio na piastę przedniego koła. Bateria po pełnym naładowaniu trwającym około 6, 5 godziny jest w stanie wspierać rowerzystkę przez około 120 km. Warto przy tym pamiętać, że tego rodzaju udogodnienie jest tylko uzupełnieniem mocy pochodzącej z nóg. Tym samym możliwe jest dostosowanie energii zużywanej przez silnik poprzez wybranie jednego z pięciu progów mocy. Odpowiednie wyświetlacz, który dodatkowo poinformuje o stopniu naładowania baterii. Z uwagi na fakt, że rower został zaprojektowany z myślą o kobietach posiada on klasyczną linię oraz subtelne wzornictwo. Utrzymany w stonowanych kolorach doskonale sprawdza się jako pojazd pozwalający na gustowną, relaksującą przejażdżkę nowoczesnej kobiecie.

 

Rowery elektryczne Kross dla Pań Elille 3

Nowoczesny i wygodny rower to nie tylko elementy wyposażenia, ale także swego rodzaju wyznacznik statusu i świadomości. Trzeba bowiem pamiętać, że używanie na co dzień jednośladu wpływa nie tylko na kondycję rowerzysty, ale także na zdrowie całego otoczenia. Jest to także najlepsza droga do uzyskania oczekiwanej figury. Dlatego też jazda na rowerze jest zalecana dla kobiet. Warto przy tym pamiętać, że rower może posiadać także element wspierający podróżowanie. Dodatkowe źródło energii jest nie tylko wygodą, ale także formą usprawniającą podróżowanie. Rower marki Elille 3 to umieszczony w klasycznym wyglądzie nowoczesny silnik Bafang Max Drive o mocy 250W. Dzięki mocnej baterii Bafang 43V/10. 4Ah, która zajmuje przestrzeń na bagażniku, możliwe jest podróżowanie ze wsparciem przez blisko 100 km. Pełne naładowanie źródła dodatkowej energii zajmuje około 6, 5 godziny. Rower jest wyposażony ponadto w 7 biegów umieszczonych na przerzutce Shimano. Na każdym z nich możliwe wykorzystanie jednego z pięciu poziomów wsparcia pedałowania. Dzięki dużym 28 calowym kołom każde przekręcenie piasty pedałów sprawia, że pokonane metry zamieniają się w okamgnieniu w kilometry. Wszystko to w ergonomicznej formie i klasycznej stylizacji. Elille 3 jest doskonałym rozwiązaniem zarówno na codzienne podróże, jak i wygodne długie podróże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!