Menu

Cube daje nam rowery idealne

Czerwiec 29, 2018 - ROWER ELEKTRYCZNY CUBE, ROWERY ELEKTRYCZNE W MIEŚCIE, ROWERY ELEKTRYCZNE W TURYSTYCE

Cube jest niemiecką firmą, która z dużym powodzeniem zajmuje się produkcją rowerów od 1993 roku. Poza samymi rowerami, przedsiębiorstwo swoim klientom ma do zaoferowania bardzo szeroki wybór rowerowych akcesorii oraz odzieży, idealnej zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów związanych na co dzień. Cube produkuje rowery z różnych grup, przeznaczonych do różnego typu jazdy, z rowerową jazdą. Cube produkuje rowery z różnych grup, przeznaczonych do różnego typu jazdy. Ostatnio jednak firma wypuszcza do sprzedaży różnorodne, ze zmiennymi parametrami rowery elektryczne Cube oraz rowery hybrydowe Cube. Obecnie przedsiębiorstwo wysyła swoje produkty do 34 państw, zarówno w Europie jak i Azji.
Jednym z modeli, które mogą pochwalić się wysokim popytem jest rower Cube Touring Hybrid SL 500. To model, podobnie zresztą jak wszystkie pozostałe znajdujące się w bogatej ofercie Cube, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. To jest gwarancją nie tylko komfortowej, ale przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Cube Touring Hybrid SL 500 jest modelem typowo turystycznym. Zaprojektowany został z uwzględnieniem nawet najmniejszych detali, co jest bardzo charakterystyczne dla wszystkich modeli wypuszczanych na rynek rowerowy przez Cube. Model wyposażony został w:
– 11 przerzutek,
– napęd trzeciej generacji,
– akumulator o mocy 500 Wh,
– sztywny i niezwykle wytrzymały bagażnik,
– pneumatyczny widelec,
– hydrauliczne hamulce tarczowe, które niezawodnie mogą działać nawet w bardzo trudnych warunkach.
Rower Cube Touring Hybrid SL 500 to model który równie doskonale sprawdzi się w długich trasach, jak i przy codziennym dojeździe np. do pracy czy szkoły.
Równie duża popularnością, przede wszystkim ze względy na stosunkowo niską cenę (porównując przy tym rowery elektryczne Cube i rowery hybrydowe Cube z tymi pochodzącymi od innych producentów), cieszy się model Cube Acid Hybrid ONE. Jest to rower przeznaczony przede wszystkim do jazdy terenowej, doskonale odnajdzie się nawet w najtrudniejszym trenie, zapewniając użytkownikowi komfortową oraz bezpieczną jazdę. Charakterystyczne cechy tego modelu to:
– amortyzowany widelec o skoku równym 100 mm,
– szerokie opony,
– bardzo mocne hamulce,
– 9 stopniową regulację przerzutek.
Waga roweru równa jest wartości niespełna 23 kilogramów. Rower został doskonale zaprojektowany w każdym detalu, dzięki czemu radość z jazdy czerpać będą nawet wszystkie te osoby, które do tej pory specjalnie nie przepadały za rowerową jazdą. Dodatkowo to świetny sposób na uniknięcia korków w dużych, bardzo zatłoczonych miastach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!