Menu

Kolekcja rowery elektryczne turystyczne Kross

Lipiec 7, 2018 - Hybrydy Kross, Hybrydy w mieście, ROWERY ELEKTRYCZNE W TURYSTYCE
Kolekcja rowery elektryczne turystyczne Kross

Rowery elektryczne turystyczne Kross Trans Hybrid 2. 0

to nowoczesne rozwiązanie w tak, zdawałoby się, tradycyjnym urządzeniu jakim jest rower. Współczesna technika sprawia bowiem, że to co było głównym źródłem energii przy podróżowaniu jednośladem może zostać wsparte przez specjalnie do tego przygotowany system elektryczny. Silnik w takim układzie nie zastępuje jednak siły nóg, a jedynie go wspiera. Tym samym podróż staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i w dalszej perspektywie bardziej efektywna. Rower marki Trans Hybrid 2. 0 został wyposażony z specjalny system Shimano Steps Trekking, który został stworzony specjalnie na potrzeby rekreacyjnej jazdy rowerem miejskim i trekkingowym. Moc takiego silnika wynosi 250W. Energię pobiera on z baterii, która została umiejscowiona na bagażniku. W pełni naładowana pozwala na podróż przez nawet 100 km. Czas pełnego uzupełnienia energii wynosi maksymalnie 4 godziny. System wspomagania rowerzysty został dodatkowo wyposażony w trzystopniową „skrzynię biegów”. Dzięki temu możliwe jest dowolne gospodarowanie energią tak swoją, jak i tą pochodzącą z baterii. Rower posiada ponadto stylizowaną na klasyczną ramę, która została wykończona nowoczesnymi elementami. Dzięki temu można mieć poczucie stylu oraz praktyczności podczas podróżowania.

Rowery elektryczne turystyczne Kross Trans Hybrid 3. 0

Jaki powinien być idealny rower turystyczny? Czy rowery elektryczne turystyczne mogą być takim rozwiązaniem? Rozwój rynku rowerowego sprawia, że dzisiaj dla każdego klienta czeka kilka rozwiązań odpowiednich dla każdej potrzeby. Tymczasem warto zwrócić na segment, który w pełni korzysta z nowoczesnych rozwiązań elektronicznych, które kreatywnie łączy z tradycyjną formą podróżowania rowerem. Rower Trans Hybrid 3. 0 jest tego najlepszym przykładem. Tradycyjna forma, wykonana z lekkich materiałów, pozwala zamknąć całą konstrukcję w zaledwie 23 kilogramach. Rower został wyposażony w aż 9 biegów, które skutecznie pozwalają na gospodarowania własną siła. Do tego, dzięki wykorzystaniu systemu Shimano Steps Trekking możliwe jest wsparcie dla siły nóg rowerzysty. Energia przenoszona z elektrycznego silnika na piastę roweru sprawia, że podróżowanie staje się po prostu łatwiejsze i przyjemniejsze. 250W mocy, które są zasilane baterią umiejscowioną na bagażniku pozwalają na korzystanie ze wsparcia przez blisko 150 kilometrów. Dodatkowo rower posiada aż trzy stopnie siły silnika. Dzięki temu możliwe jest takie wykorzystanie elektrycznego wsparcia, jakie w danej chwili jest potrzebne. Wszystko to zostało ubrane w nowoczesną formę, która nie ucieka przed klasycznym wzornictwem.

Rowery elektryczne turystyczne Kross Trans Hybrid 5. 0

Czy rowery elektryczne turystyczne są godne uwagi? Dla wielu osób elektryczność w przypadku rowery jest czymś, co w niemal naturalny sposób uniemożliwia używania określenia „rower”. Tymczasem nowoczesne rozwiązania w tym zakresie sprawiają, że już dawno obok rowerów, motorowerów funkcjonują urządzenia, które skutecznie łączą tradycyjną formułę jednośladu z nowoczesną techniką. Rozwiązania takie są najlepszą formą użytkowania roweru dla kobiety. Przykładem tego jest rower marki Trans Hybrid 5. 0. Ten niezwykle lekki, bo ważący zaledwie nieco ponad 20 kg rower, został wykonany z nowoczesnych i wytrzymałych materiałów. Posiada on 10 tradycyjnych biegów umiejscowionych na przerzutkach marki Shimano. Do tego wykorzystano także takie rozwiązania techniczne, które skutecznie niwelują wszelkiego rodzaju drgania. Jednak sercem całego roweru jest silnik elektryczny o mocy 250 W. Jest on zasilany energią, która pochodzi z baterii ulokowanej na bagażniku roweru. Dodatkowo całość została wyposażona w system Shimano Steps Trekking, który doskonale sprawdza się zarówno na równych miejskich ścieżkach rowerowych, jak i zalesionych traktach. Wszystko to dzięki aż trzem poziomom wykorzystanie wsparcia pochodzącego z silnika. Ekonomiczne korzystanie z tej dodatkowej energii może zapewnić wygodną jazdę nawet do 150 km.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!