Menu

Rowery składaki elektryczne

Czerwiec 29, 2018 - ROWERY ELEKTRYCZNE W MIEŚCIE, ROWERY ELEKTRYCZNE W TURYSTYCE, ROWERY MAXIM- ZASADA
Rowery składaki elektryczne

Rowery elektryczne składaki to idealny sposób na poruszanie się szczególnie po dużym, niezwykle zatłoczonym niezależnie od pory dnia mieście. Na rynku dostępnych jest wiele elektrycznych składaków, które jednak różnią się pomiędzy sobą wieloma parametrami, przede wszystkim mocą silnika. Dla większej stabilności, gwarantującej większy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, rowery elektryczne składaki silnik zdecydowanie najczęściej umieszczony mają na tylnej piaście. Rower jest w stanie osiągnąć prędkość maksymalną wynoszącą 25 km/h. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, przy ruszaniu nie szarpie, jedzie płynnie i bez zakłóceń.

Godnym polecenia jest rower elektryczny składak Maxim QUICK

Zgodnie z nazwą, miejskie rowery elektryczne sprawdzą się doskonale w warunkach miejskich. W przypadku tych modeli, wycieczki po trudnych terenach raczej nie są wskazane. Choć na wycieczkach terenowych rowery elektryczne miejskie raczej się nie sprawdzą, za to można po mieście poruszać się nimi z powodzeniem niezależnie od pory roku. Zawsze bowiem jazda nim będzie bezpieczna i komfortowa, dzięki specjalnej konstrukcji i dbałości nawet o najmniejszy detal, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Większość miejskich modeli rowerów elektrycznych, nawet tych klasy średniej, na jednym doładowaniu jest w stanie przejechać nawet do 100 kilometrów.
Rowery elektryczne turystyczne to urządzania niezwykle funkcjonalne, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno w jeździe miejskiej, jak i w czasie długich wypraw, nawet w bardzo trudny teren. Co ważne, rowery elektryczne turystyczne doskonale sprawdzą się również w jeździe z dość dużym obciążeniem. Dzięki tym rowerom, niezależnie od wielkości obciążenia, żadne podjazdy nie będą już straszne, gdyż nie sprawią najmniejszego problemu.
Rowery elektryczne MTB polecane są w szczególności wszystkim tym, którym zależy na posiadaniu wielofunkcyjnego i niezawodnego urządzenia. Średnia waga takiego roweru, w zależności od wielkości i ilości wyposażenia wynosi 23-25 kilogramów. Poszczególne modele elektrycznych rowerów MTB różnią się pomiędzy sobą również ilością elektrycznych trybów wspomagania jazdy. W większości modeli elektrycznych rowerów górskich czas pełnego ładowania baterii, w zależności od mocy silnika, wynosi 4-8 godzin. Tym co łączy wszystkie modele elektrycznych rowerów górskich to wysokość dopuszczalnego obciążenia. Zazwyczaj maksymalne obciążenie wynosi 125 kilogramów. Najczęściej w tych rowerach montowane są hamulce podwójne tarczowe hydrauliczne, zapewniające bezpieczeństwo jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!