Menu

Rowery Hybrydowe Kross

Czerwiec 28, 2018 - ROWER ELEKTRYCZNY KROSS, ROWERY ELEKTRYCZNE W MIEŚCIE

Bardzo często można spotkać się ze stwierdzeniem, że rowery elektryczne to przyszłość rowerowego rynku. Osoby zupełnie nie znające tematu nie wiedzą być możne nawet, że część z tych lepszych modeli rowerów hybrydowych czy elektrycznych produkowana jest przez polską, rodzimą marę, znaną i uznaną w wielu miejscach – Kross. Miłośników tego rodzaju rowerów nie brakuje, a wręcz z roku na rok zainteresowanie nimi systematycznie wzrasta. Ich entuzjastów nie odstrasza nawet ich wysoka cena, większa kilkukrotnie, a nawet kilkunastokrotnie niż w przypadku tradycyjnych rowerów. Rowery hybrydowe Kross jak i rowery elektryczne Kross produkowane są z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.
Jednym z uznanych modeli rowerów marki Kross jest model TRANS HYBRID 5. 0. Jego waga wynosi około 23 kilogramów. Rowery hybrydowe Kross w tym modelu produkowane są z 10 przerzutkami, regulującymi prędkość poruszania się rowerem. W tym przypadku rama została wykonana z Aluminium Performance, czyli materiału gwarantującego wysoką sztywność oraz wytrzymałość na przeciążenia. Dla komfortowej jazdy niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego rozmiaru roweru. Aby jednak dobrze wybrać rozmiar roweru, należy ją dobrze zmierzyć. Jak to zrobić? Należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
1. Należy stanąć przy dowolnej ścianie (koniecznie musimy być wówczas boso, nawet kapcie nie są w tym przypadku mile widziane – nawet one mogą nieco zaburzyć wyniki pomiarowe).
2. Należy bardzo dokładnie zmierzyć odległość między podłożem, a kroczem.
3. Wynik pomiaru, jaki pozyskamy należy pomnożyć przez odpowiedni współczynnik, w zależności od tego, jaki rower mamy zamiar zakupić. Oto jak wyglądają te współczynniki:
– 0, 57 to współczynnik mnożenia w przypadku roweru górskiego,
– 0, 63 to współczynnik mnożenia w przypadku roweru trekkingowego,
– 0, 66 to współczynnik mnożenia przy rowerze szosowym.
Kolejnym popularnym modelem roweru elektrycznego wyprodukowanego i promowanego przez firmę Kross jest LEVEL BOOST 1. 0 29” L. Wykonany został z bardzo wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i stabilny. co wpływa nie tylko na komfort, ale również i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki możliwości przejechania nawet 120 kilometrów na jednym ładowaniu, rower ten będzie idealny do wielu zastosowań, zarówno do jazdy miejskiej, jak i na znacznie dłuższe wycieczki rekreacyjne. Rower posiada wspomaganie pedałowania, co oznacza, że rower może być traktowany zarówno jako tradycyjny, jak i elektryczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!